دوره استانداردسازی و نمایه سازی نشریات علمی ویژه اعضای کلوب سیناوب

حسن توجه و اعتماد کارشناسان و سردبیران محترم نشریات علمی به مجموعه خدمات سیناوب سبب شده است که شرکت دانش بنیان شریف پردازشگر دانش به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه ارائه خدمات تخصصی به نشریات علمی کشور مطرح شود. این شرکت همواره تلاش داشته است با بهره‌گیری از نیروهای خلاق و پرتوان زمینه لازم را برای ارتقای نشریات علمی کشور فراهم نماید.
سیناوب هم اکنون تلاش دارد با تاسیس کلوب نمایه سازی سیناوب، ضمن ارائه خدمات آموزشی تخصصی به سردبیران و کارشناسان نشریات علمی کشور به آنان کمک کند تا ضمن آشنایی با استانداردها و نمایه‌های معتبر بین‌المللی، مهارتهای لازم را برای ارتقای نشریات خود بر اساس استانداردهای روز نشریات معتبر بین المللی کسب نمایند و در نهایت با مشورت گروه تخصصی سیناوب موفق به استانداردسازی و نمایه سازی نشریات خود در نمایه‎های معتبر بین‌المللی شوند.
به جای درخواست از شرکت‌ها و پرداخت به موسساتی که هر کدام با هزینه‌های بسیار ادعاهای خاصی را برای نمایه‌سازی نشریات علمی دارند، با عضویت در کلوب نمایه‌سازی سیناوب و آشنایی با مباحث و مهارتهای لازم مرحله به مرحله برای ارتقای نشریات خود اقدام نمائید. افتخار بزرگی برای سیناوب است که افرادی که با علاقمندی در این دوره‌ها شرکت می‌کنند پس از طی دوره‌های کارآموزی برای ارتقای سایر نشریات با سیناوب همکاری نمایند.
کلوب سیناوب با مشورت و همکاری اعضای کلوب رشد و توسعه خواهد یافت و برنامه‌ریزی‌ها بر اساس نظر جمعی و سطح دانش و مهارت تجربی افراد شرکت کننده خواهد بود. شرکت کنندگان در این کلوب طی یک دوره 10 جلسه ای و همچنین یک دوره دو ماهه کارآموزی تمامی مراحل و فرآیندهای استاندارد سازی و نمایه‌سازی نشریات در پایگاههای معتبر بین‌المللی فرا خواهند گرفت و پس از آن تا هر مدت که عضو کلوب سیناوب هستند برای نمایه سازی نشریه در نمایه‌ های معتبر بین‌المللی از خدمات تخصصی و مشورتی سیناوب بهره‌مند خواهند شد.

زمان برگزاری: سه شنبه ها ساعت 16 تا 17  به صورت آنلاین
شروع دوره : سه شنبه 22 مهر 1399
پایان دوره: سه شنبه 2 دی 1399

ثبت نام