شرکت دانش بنیان شریف پردازشگر دانش (سیناوب) یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های مدیریت اطلاعات علمی در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است. مهمترین محصولات این شرکت عبارتند از سامانه مدیریت نشریات علمی سیناوب، سامانه مدیریت برگزاری همایش‌های علمی، سامانه مدیریت انتشارات علمی و کتابخانه‌های دیجیتال و چند رسانه‌ای است. سامانه آموزش مجازی درسا نیز یکی از برترین سامانه‌های برگزاری کلاس‌های مجازی و گفتگوهای آنلاین بر پایه زیرساخت‌ سرورهای اختصاصی است.

سامانه آموزش مجازی درسا با استفاده از زیر ساخت سرورهای اختصاصی زمینه مناسب‌تری برای برگزاری وبینار، کلاس مجازی و گفتگوهای آنلاین است. به راحتی جلسات کاری یا درسی خود را با درسا برگزار کنید و بدون صرف هزینه و وقت اضافی در گفتگوهای آنلاین شرکت کنید.

سامانه درسا با استفاده از زیر ساخت یکپارچه‌ زمینه مناسب‌تری برای برگزاری وبینار، کلاس مجازی و گفتگوهای آنلاین است. به راحتی جلسات کاری یا درسی خود را با درسا برگزار کنید و بدون صرف هزینه و وقت اضافی در گفتگوهای آنلاین شرکت کنید. هسته اصلی درسا با استفاده از نرم افزارهای متن باز که مورد استفاده بسیاری از دانشگاهها و مراکز علمی معتبر بین‌المللی است، طراحی و پیاده سازی شده است.

 

 

قابل اجرا بر روی تمامی دستگاههای هوشمند و سیستم های مدیریت محتوا و نرم افزارهای مدیریت برگزاری درس